Ceolīta izmantošana sadzīvē

Smaržu un mitruma neitralizācija ledusskapī un saldētavā: smaržu un mitruma neitralizācija var ieekonomēt Jūsu izdevumus par elektrību. Ieberiet 200 – 400 g ceolīta atvērtā traukā vai gaiscaurlaidīgā maisiņā un novietojiet ledusskapja augšējā plauktā, blakus ventilatoram (ledusskapju modeļos, kuros tāds ir), lai garantētu gaisa cirkulāciju apkārt ceolītam. Nomainiet ceolītu ik pēc 3 mēnešiem.

Tualetei: sagatavojiet gaiscaurlaidīgu maisiņu, kurā var ievietot 700 g adsorbenta ceolīta, un novietojiet to kādā augstākā vietā. Nepatīkamais aromāts izzudīs. Nomainiet ceolītu ik pēc 3 mēnešiem.

Vannas istabai: sagatavojiet gaiscaurlaidīgu maisiņu, kurā var ievietot 700 g adsorbenta ceolīta, un novietojiet to kādā augstākā vietā. Tagad mitrums izzudīs ātrāk. Nomainiet ceolītu ik pēc mēneša.

Atkritumu grozi, spaiņi: ielieciet apmēram 1 cm ceolīta atkritumu groza apakšā, lai tas uzsūktu mitrumu un smakas. Nomainiet ceolītu katru reizi pēc tam, kad iztukšosiet atkritumu grozu.

Tabakas dūmu smaržas neitralizēšana pelnu traukos un telpās: ceolīts lieliski uzsūc cigarešu un cigāru dūmu smaržu! 1 cm bieza ceolīta kārtiņa jūsu pelnu traukos neitralizēs izsmēķu un tabakas smaržu. Telpās, kurās smēķē, novietojiet vienu vai vairākus 0,2 līdz 1 kg iepakojumus ceolīta, kas absorbēs nepatīkamo aromātu. Mainiet ceolītu ik pēc 2 – 3 nedēļām. Tīriet pelnu traukus un ik dienas ieberiet tajos svaigu ceolītu.

Smaku un mitruma novēršana apavos: ieberiet pa 100 – 250 g ceolīta vecās, bet tīrās kokvilnas zeķēs un ielieciet tās apavos uzreiz pēc to noaušanas. Ceolīts sāks uzsūkt sviedru smaku un mitrumu, palielinot jūsu apavu kalpošanas laiku. Lieliski neitralizē smakas sporta apavos, gumijas zābakos, zvejnieku un mednieku zābakos. To var atstāt apavos uz nakti. Nomainiet ceolītu ik pēc 3 mēnešiem.

Čemodāni: ievietojiet 100  250 g ceolīta gaiscaurlaidīgā maisiņā un ielieciet maisiņu čemodānā pirms nolikšanas glabāšanā vai ilgstošu ceļojumu laikā, lai novērstu pelējuma smaku. Nomainiet ceolītu ik pēc 3 mēnešiem